Binans Rehberi

TrBinans Güvenilir mi?

TrBinans Güvenilir mi? (2021 Mayıs Bilgileri)

Global Binans olarak da adlandırılan Binans ‘ın Türkiye ‘de yasallaşmak istemesi ve Türk müşterilere daha iyi hizmet vermek istemesi amacıyla Eylül 2020 ‘de Türkiye ‘de BN TEKNOLOJİ A.Ş. bünyesinde İstanbul merkezli firması üzerine açılan TrBinans adresi güvenilir bir Türk borsasıdır.

Açılışı itibariyle 6 ay gibi kısa bir sürede 1,2 Milyon ‘dan fazla Türk müşteriye hizmet veren firma, havale ve eft seçenekleri için aynı zamanda Devlet bankaları (Ziraat & Vakıf) ile de çalışmakta ve bu durum tüm kullanıcılara güven vermektedir. Tr Binans ‘da şuanda Ziraat Bankası ve VakıfBank gibi bankalar ön plandadır. Şirket merkezi Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ferko Apt. No:175/7 Şişli İstanbul adresinde bulunan firma artık vergisini Türkiye Cumhuriyetine ödeyen yerli kripto para borsaları arasına en iyisidir.

TrBinans ‘ın güvenilirliği Global Binans ‘a bağlıdır. Her ikisi de aslında aynı firmalardır. Eğer bir kripto para borsasına güvenmemiz gerekirse bu kuşkusuz binans ve binans ‘ın ülkere özel kurduğu borsalardır. Sadece Türkiye ‘ye özel değil, Amerika ‘ya da özel bir borsa kurmuştur binans firması.

Son zamanlarda Türkiye ‘deki bir takım Türk kripto para borsalarının ardı ardına kapanması ve yüzbinlerce kişinin mağdur olması ile birlikte bu büyük borsalar eskinden çok daha fazla değerli hale geldi. Tabiki yabancı kripto para borsalarına para yatırmak kolay olmuyordu. Yüklü miktarları kredi kartından yatıramayacağınız veya kredi kartınıza çekemeyeceğiniz için bu durumda yurtdışına banka transferi yapmanız gerekirdi. Biz 2017-2018 yıllarında Binans ‘a bolca swift ile transfer yapmış bir ekip olarak swift ‘in yarattığı masraf ve paranın binans ‘ın hesabına varıncaya kadarki süreçte geçen 48-72 saatlik süreç bir hayli kayıplara sebebiyet veriyordu. Şimdi bu problem temelli ortadan kalktı. Artık Türk bankalarından TrBinans ‘ın Türkiye ‘deki banka hesaplarına yapmış olduğumuz para transferi ortalama 45 dk içerisinde Trbinans hesabına yansıyor.

2 thoughts on “TrBinans Güvenilir mi?

  1. index dedi ki:

    Çok güzel bir anlatım olmuş. Teşekkürler.

  2. P Kesman dedi ki:

    Binans.com ‘da 2018 Şubat ayında hesap açmıştım. O meşhur dönemdi. 20 bin dolarlara kadar çıkmıştı ve 12 bin dolara gerilemişti. O sıra geç olmadan girelim dedik. Açıkcası yatırdığım 80 bin TL ‘yi 4 ayda 20 bin TL ‘ye gerilettim. Düşüş her daim devam etti. Stoploss koymasını bilmiyorduk o sıralar. 🙂 Neyseki 4-5 ayda öğrendik nasıl yatırım yapılır. Sonrasında vadeli işlemler vs. gelince 20 bin TL oldu 190 bin TL. Halen ek yapmış değilim.

    Demem o ki; kimseler panik yapmasın. Bir anda yatırımınız yarıya düşebilir veya 5 katına çıkabilir. Kripto paralarla aşk yaşamayın, alın – satın, alın satın.. %5-10 hedeflerle yapın bu işi. O zaman kazandığınızı göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir