Kripto Para Borsaları

Bitlo Güvenilir mi?

Bitlo güvenilir mi?

Thodex, Vebitcoin derken Türkiye ‘de yerli kripto para borsalarının yarısından fazlası kapanadı, kaçtı vs.. Peki Bitlo nasıl? Bitlo güvenilir mi? Bu yazımızda ona değineceğiz.

Eğer kripto paralar al-satım yapıyorsanız; yatırımlarınız 200.000 TL üzerindeyse o zaman yatırımlarınızı en az 2 farklı sepete bölün derim. Bu sepetler = güvenilir kripto para borsalarıdır. Yani 2 farklı kripto para borsasında hesabınız olmalı. Fakat 200.000 ₺ ‘nin altında bir yatırımınız var ise; o zaman size Binans borsası zaten yetecektir. Binans ‘ın 2 tane borsası mevcuttur. Bunlardan biri Global Binans yani Binans.com, diğeri ise Tr Binans yani TrBinans.com ‘dur. Bu iki borsaya da yukarıdaki ücretsiz üyelik linklerini kullanarak üye olabilirsiniz. Binans borsalarının tamamı %100 Türkçe ‘dir. Kullanımda hiçbir problem yaşamayacaksınız.

Bitlo Kripto Para Borsası Güvenilir mi? (2021 Veriler)

Peki Bitlo güvenilir bir borsamıdır. Açıkcası ben Binans, Huobi gibi borsalar varken Bitlo ‘yu kullanmaya fırsatım olmadı. Fakat yatırımcılardan edindiğim bilgiye göre, zaman zaman iletişim problemleri yaşanıyormuş. Bu durum tabiki Bitlo kripto para borsası için pek istenen bir durum değil. Ayrıca Nisan 2021 ‘de yaşanan vakalardan dolayı artık Türk kripto borsalarına pek güven kalmamış ve yatırımcıların %60 ‘ı yerli kripto borsalarından yabancı kripto borsalarına kaymış. Umarız yakın bir tarihte bitlo ‘da güvenilirliği konusunda bir takım yeni projeler geliştirir ve bunu kullanıcılarına sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir