Binans Rehberi

Tr Binans Ve Global Binans Nasıl Kullanılır?

TrBinans Borsası Hakkında Bilgiler

Tr binans global binans Türkiye için oluşturduğu yerel bir borsadır. Oluşturulan bu sistemde komisyon oranları şuandaki Türkiye borsalarına oranla düşüktür. Sayısal bir değer verirsek dörtte biri kadardır. Bu yıl sonuna kadar tr binans sisteminden işlem yapan kullanıcılardan komisyon ücreti talep edilmiyor ve tr binans kullanıcıları bitcoin ve altcoinler ile ticaret yapabiliyordur.

Yerel bir borsa sistemi desekte aslında Çin asıllı bir borsadır. Finansal piyasalara ilgisi olan forex'te işlem yapan ya da daha önceden hisse senedi alıp satan kullanıcıların daha çok ilgisini çekecek ve işlem yapmalarını kolaylaştıracaktır.

Tr Binans Sistemi Ve Global Binans Kuruluş Farklılıkları Nelerdir?

Türkiye ‘de en çok kullanılan borsa global binans ‘dır. Global binans tercih eden kullanıcılar buradaki bitcoinlerini TL'ye çevirmek istediklerinde ciddi miktarda para ödemeleri gerekiyordu. Global binans de bitcoinlerini TL'ye çevirmek isteyen kullanıcıların uyguladığı ilk adımda paralarını Türk borsasına çekmekti. Bu işlem sırasında da müşteriler komisyon ödemek durumunda kalıyordu. İşlemler esnasında kullanıcının devamlı olarak komisyon ödememesi ve mağdur olmaması için bulunan öncelikli çözüm global binans üzerinden tr binans olan bütün transferler ücretsiz hale getirildi. İşlemi yaparken gözüken komisyon ücreti para transferi sırasında alınmıyor.

Global binans ve tr binans arasındaki transferlerde yapılan iyileştirmelerden biri de kullanıcılar Türk parası ile işlem yapabilecek ve bitcoin satıp TL olarak hesaplarına çekebilecektir.

Tr Binans Sistemi Neden Tercih Edilmelidir?

Dünyanın en büyük altcoin borsası olduğu için ve en yüksek işlem hacmine sahip olduğundan kullanıcılar tarafından Tr binans sistemi çokca tercih edilmektedir. Bu sistemde kullanıcı işlemleri bir saniye bile sürmez. İşlem hızının bu kadar yüksek olduğu bir borsa sisteminde kullanıcıların güvenliği en önde tutulmakta ve bunun için çok fazla mesai harcanmaktadır. Bu alanda ki en iyi borsa sistemlerinden biridir.

Tr Binans Sistemi Nasıl Kullanılmalıdır?

Tr binans sistemini içeren siteyi kullanıp işlem yapmak isteyen kullanıcılar ilk önce sağ üst köşede sitenin dilini Türkçeye çevirmeli ve dil seçeneğinin yanındaki alandan para birimi olarak TL'yi seçmelidir. Bu sitenin en güzel yanlarından biri Türkçe olması ve TL'yi kabul etmesidir. Tr binans site üzerinden bitcoinlerin birbirinin karşılığında olan fiyatlarını detaylı bir şekilde yazmıştır. BNB tr binans ‘ın kendi kripto parasıdır. BNB ‘nin Türk lirası karşılığı yüz on yedi Türk lirasıdır. Kullanıcı sitede birçok kripto paranın TL karşılığını daha fazla göster seçeneğinden bulabilir.

Tr Binans Ve Global Binans Kripto Para Alımı Nasıldır?

Tr binans ve global binans sistemlerinde kripto para almanın birden fazla kolay yolu müşteriye sunulmuştur. Bu yollardan en kolayı ise paparadır. Papara yolu ile müşteri kripto para alacak ise öncelikli olarak bir papara hesabı oluşturmalıdır. Orada kayıt yapıp tüm işlemlerini eksiksiz bitiren kullanıcı parayı sisteme yükleyebilir. Kullanıcıya sunulan başka bir seçenek ise VISA kartlarıdır. Eğer müşterinin VISA kartı var ise müşteri bu kartlarla da işlem yapabilir. Banka yolu ile de alım satım yapmanın faydaları vardır. Bu faydalar bankanın yedi yirmi dört saat açık olması ve düşük işlem ücretlerinin yanında işlem hızının da yüksek olmasıdır. Kullanıcı site üzerinden tr binans ve global binans kaydını tamamladıktan sonra hesabını doğrulamalıdır. Hesabını doğrulayan kullanıcı hesaba para yatırabilir ve almak istediği coin' i seçebilir. Böylece kullanıcı birkaç adımda kripto para almaya başlayabilir ya da takas yapabilir. Bu siteyi telefonunuza, masaüstü bilgisayarınıza bir uygulama olarak da indirebilirsiniz. Binans global ve trbinans borsaları güvenilir borsalardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir