Kripto Para Borsaları

Kripto Para Alma Siteleri

Online kripto para alma siteleri

Kripto para alma siteleri yani borsaları Mayıs 2021 itibariyle Dünya ‘da 400 ‘ü geçmiş durumda. Ülkemizdekilere hiç bakmıyoruz bile. Malumunuz Nisan ayında Türkiye ‘de kapanan borsalardan ötürü herkez yabancı kripto para alma sitelerine hücum etti. Şimdi sizlere en güvenilir kripto para sitesinden kripto para alma nasıl yapılır onu anlatacağım.

Öncelikle Binance ‘dan bahsedelim. Şuanda Dünya ‘nın en güvenilir, en büyük kripto para borsasıdır. Birçok ülkeye yerel borsa da açtılar. Türkiye ‘den ücretsiz bir şekilde üye olabileceğiniz 2 tane binance borsası var. Bunların her ikisinin de ücretsiz üyelik linklerini yukarıdaki mavi renkli “Hesap Açma” butonlarında bulabilirsiniz. Binance 1 Mayıs 2021 tarihi itibariyle tüm Dünya ‘da 138 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda. Son 1,5 ayda tam 30 milyon hesap açılmış Binance ‘da. Binance Global olarak isimlendirilen borsa Binance.com ‘dur. Tr Binance olarak isimlendirilen borsa ise TrBinance.com ‘dur. Bu iki borsada da şimdi (hesap açmak ücretsizken) üyeliğinizi açabilirsiniz.

Hangi Binance Kripto Para Alma Sitesini Kullanmalıyım?

Kripto para alırken, borsaya para yatıracağınız yöntem eğer havale veya EFT ise o zaman TrBinance ‘a üye olmanız gerekir. Yukarıda sağdaki buton TrBinance sayfasının Türkler için üyelik linkidir. Tr Binance şuanda bünyesinde Ziraat bankası giib devlet bankalarına da yer vermiş. Bu şu demek oluyor; Türkiye Binance için önemli bir pazar.

Eğer borsaya kredi kartı, swift veya daha farklı yöntemlerle para yatıracaksanız, o zaman Global Binance ‘a üye olmanız gerekmektedir. Yukarıdaki SOLDAKİ mavi butondan Binance Global sayfasının Türkler için üyelik linkidir.

Bana sorarsanız her iki borsaya da şimdi kayıt olun. Sadece havale ile para yatıracak olsanız bile TrBinance bana yeter demeyin, çünkü TrBinance ‘da şuanda sadece 35 kadar coin bulunmaktadır. Global binance ‘da ise 302 adet coin bulunmakta. Yani tam 10 katı kadar. Her iki borsanın da artıları farklı. O bakıma her iki Binance borsasına da üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Binance - Kripto Para Al Sat

Binance ‘dan kripto para almak oldukça kolay. Önemli olan hesabınızı açmanızdır. Üye olduktan sonra hangi kripto para alınmalı (2021 ‘de) diye soracak olursanız eğer; tavsiyemiz hacimli kripto paralardır. Bunu binance borsasının satın alma kısmına girdiğinizde hacim kripto paraları göreceksiniz zaten. Hesabınızı açtıktan sonra binance ‘da dilediğiniz gibi kripto para al sat işlemi yapabilirsiniz. Sınırsızca..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir