Kripto Para Borsaları

Kripto Para Alma Siteleri

Online kripto para alma siteleri

Kripto para alma siteleri yani borsaları Mayıs 2021 itibariyle Dünya ‘da 400 ‘ü geçmiş durumda. Ülkemizdekilere hiç bakmıyoruz bile. Malumunuz Nisan ayında Türkiye ‘de kapanan borsalardan ötürü herkez yabancı kripto para alma sitelerine hücum etti. Şimdi sizlere en güvenilir kripto para sitesinden kripto para alma nasıl yapılır onu anlatacağım.

Öncelikle Binans ‘dan bahsedelim. Şuanda Dünya ‘nın en güvenilir, en büyük kripto para borsasıdır. Birçok ülkeye yerel borsa da açtılar. Türkiye ‘den ücretsiz bir şekilde üye olabileceğiniz 2 tane binans borsası var. Bunların her ikisinin de ücretsiz üyelik linklerini yukarıdaki mavi renkli “Hesap Açma” butonlarında bulabilirsiniz. Binans 1 Mayıs 2021 tarihi itibariyle tüm Dünya ‘da 138 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda. Son 1,5 ayda tam 30 milyon hesap açılmış Binans ‘da. Binans Global olarak isimlendirilen borsa Binans.com ‘dur. Tr Binans olarak isimlendirilen borsa ise TrBinans.com ‘dur. Bu iki borsada da şimdi (hesap açmak ücretsizken) üyeliğinizi açabilirsiniz.

Hangi Binans Kripto Para Alma Sitesini Kullanmalıyım?

Kripto para alırken, borsaya para yatıracağınız yöntem eğer havale veya EFT ise o zaman TrBinans ‘a üye olmanız gerekir. Yukarıda sağdaki buton TrBinans sayfasının Türkler için üyelik linkidir. Tr Binans şuanda bünyesinde Ziraat bankası giib devlet bankalarına da yer vermiş. Bu şu demek oluyor; Türkiye Binans için önemli bir pazar.

Eğer borsaya kredi kartı, swift veya daha farklı yöntemlerle para yatıracaksanız, o zaman Global Binans ‘a üye olmanız gerekmektedir. Yukarıdaki SOLDAKİ mavi butondan Binans Global sayfasının Türkler için üyelik linkidir.

Bana sorarsanız her iki borsaya da şimdi kayıt olun. Sadece havale ile para yatıracak olsanız bile TrBinans bana yeter demeyin, çünkü TrBinans ‘da şuanda sadece 35 kadar coin bulunmaktadır. Global binans ‘da ise 302 adet coin bulunmakta. Yani tam 10 katı kadar. Her iki borsanın da artıları farklı. O bakıma her iki Binans borsasına da üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Binans - Kripto Para Al Sat

Binans ‘dan kripto para almak oldukça kolay. Önemli olan hesabınızı açmanızdır. Üye olduktan sonra hangi kripto para alınmalı (2021 ‘de) diye soracak olursanız eğer; tavsiyemiz hacimli kripto paralardır. Bunu binans borsasının satın alma kısmına girdiğinizde hacim kripto paraları göreceksiniz zaten. Hesabınızı açtıktan sonra binans ‘da dilediğiniz gibi kripto para al sat işlemi yapabilirsiniz. Sınırsızca..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir