Binance Rehberi

Tr Binance Ve Global Binance Nasıl Kullanılır?

TrBinance Borsası Hakkında Bilgiler

Tr binance global binance Türkiye için oluşturduğu yerel bir borsadır. Oluşturulan bu sistemde komisyon oranları şuandaki Türkiye borsalarına oranla düşüktür. Sayısal bir değer verirsek dörtte biri kadardır. Bu yıl sonuna kadar tr binance sisteminden işlem yapan kullanıcılardan komisyon ücreti talep edilmiyor ve tr binance kullanıcıları bitcoin ve altcoinler ile ticaret yapabiliyordur.

Yerel bir borsa sistemi desekte aslında Çin asıllı bir borsadır. Finansal piyasalara ilgisi olan forex'te işlem yapan ya da daha önceden hisse senedi alıp satan kullanıcıların daha çok ilgisini çekecek ve işlem yapmalarını kolaylaştıracaktır.

Tr Binance Sistemi Ve Global Binance Kuruluş Farklılıkları Nelerdir?

Türkiye ‘de en çok kullanılan borsa global binance ‘dır. Global binance tercih eden kullanıcılar buradaki bitcoinlerini TL'ye çevirmek istediklerinde ciddi miktarda para ödemeleri gerekiyordu. Global binance de bitcoinlerini TL'ye çevirmek isteyen kullanıcıların uyguladığı ilk adımda paralarını Türk borsasına çekmekti. Bu işlem sırasında da müşteriler komisyon ödemek durumunda kalıyordu. İşlemler esnasında kullanıcının devamlı olarak komisyon ödememesi ve mağdur olmaması için bulunan öncelikli çözüm global binance üzerinden tr binance olan bütün transferler ücretsiz hale getirildi. İşlemi yaparken gözüken komisyon ücreti para transferi sırasında alınmıyor.

Global binance ve trbinance arasındaki transferlerde yapılan iyileştirmelerden biri de kullanıcılar Türk parası ile işlem yapabilecek ve bitcoin satıp TL olarak hesaplarına çekebilecektir.

Tr Binance Sistemi Neden Tercih Edilmelidir?

Dünyanın en büyük altcoin borsası olduğu için ve en yüksek işlem hacmine sahip olduğundan kullanıcılar tarafından Tr binance sistemi çokca tercih edilmektedir. Bu sistemde kullanıcı işlemleri bir saniye bile sürmez. İşlem hızının bu kadar yüksek olduğu bir borsa sisteminde kullanıcıların güvenliği en önde tutulmakta ve bunun için çok fazla mesai harcanmaktadır. Bu alanda ki en iyi borsa sistemlerinden biridir.

Tr Binance Sistemi Nasıl Kullanılmalıdır?

Tr binance sistemini içeren siteyi kullanıp işlem yapmak isteyen kullanıcılar ilk önce sağ üst köşede sitenin dilini Türkçeye çevirmeli ve dil seçeneğinin yanındaki alandan para birimi olarak TL'yi seçmelidir. Bu sitenin en güzel yanlarından biri Türkçe olması ve TL'yi kabul etmesidir. Tr binance site üzerinden bitcoinlerin birbirinin karşılığında olan fiyatlarını detaylı bir şekilde yazmıştır. BNB tr binance ‘ın kendi kripto parasıdır. BNB ‘nin Türk lirası karşılığı yüz on yedi Türk lirasıdır. Kullanıcı sitede birçok kripto paranın TL karşılığını daha fazla göster seçeneğinden bulabilir.

Tr Binance Ve Global Binance Kripto Para Alımı Nasıldır?

Tr binance ve global binance sistemlerinde kripto para almanın birden fazla kolay yolu müşteriye sunulmuştur. Bu yollardan en kolayı ise paparadır. Papara yolu ile müşteri kripto para alacak ise öncelikli olarak bir papara hesabı oluşturmalıdır. Orada kayıt yapıp tüm işlemlerini eksiksiz bitiren kullanıcı parayı sisteme yükleyebilir. Kullanıcıya sunulan başka bir seçenek ise VISA kartlarıdır. Eğer müşterinin VISA kartı var ise müşteri bu kartlarla da işlem yapabilir. Banka yolu ile de alım satım yapmanın faydaları vardır. Bu faydalar bankanın yedi yirmi dört saat açık olması ve düşük işlem ücretlerinin yanında işlem hızının da yüksek olmasıdır. Kullanıcı site üzerinden tr binance ve global binance kaydını tamamladıktan sonra hesabını doğrulamalıdır. Hesabını doğrulayan kullanıcı hesaba para yatırabilir ve almak istediği coin' i seçebilir. Böylece kullanıcı birkaç adımda kripto para almaya başlayabilir ya da takas yapabilir. Bu siteyi telefonunuza, masaüstü bilgisayarınıza bir uygulama olarak da indirebilirsiniz. Binance global ve trbinance borsaları güvenilir borsalardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir