Binance Rehberi

Binance 2. Hesap Açma

TrBinance Üyelik (Hesap Açma)

Kendi adınıza veya daha önce Binance ‘da kayıtlı biri üzerinde ikinci hesap açmak kesinlikle yapılmaması gereken bir hatadır. Bu durum birçok nedenden dolayı kripto para borsalarında istenmez.

Binance Global veya Tr Binance ‘da ikinci hesap neden gereklidir? Eğer amacınız biraz daha düşük komisyon vermek ise; bunu unutun derim. Sizin ilk açtığınız hesabı kapatarak yeniden binance ‘da 2. bir hesap açmanız demek, operatörlere 2 kat yük demektir. Hiçbir kripto para borsası bu durumu istemez. Aynı zamanda şüpheli bir durumdur.

Referans kodu ile %20 daha az al-sat komisyonu ödeyeceğim diye düşünüyorsanız ve hesabınızda 10 bitcoin veya üzerinde bakiye yoksa size bu %20 ‘nin getirisi 100 TL ‘nin de altındadır. Bu bakıma avantajlı referans kodu ile üye olarak yeniden kendi adınıza bir hesap açmanızı tavsiye etmem. Bunu deneyen, madur olan yüzlerce kişi var. Bu kişiler binance ‘ın yoğunluğundan dolayı sorularına yanıt bile alamıyorlar. Çünkü bir kripto para borsalarındaki mantık şudur : “Bir kişi eğer 100 TL için bukadar uğraştırıyorsa; benim böyle bir müşteriye ihtiyacım yok.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir